o nas.

Od kilku lat sukcesywnie działamy na rynku nieustannie szukając nowych możliwości rozwoju. Zajmujemy się nie tylko tworzeniem rozwiązań webowych i mobilnych, ale także kreowaniem wizerunku naszych klientów.

Tworzymy z pasją.

Robimy to co sprawia nam przyjemność, dlatego tak bardzo lubimy naszą pracę. Każdy kolejny dzień jest dla nas szansą by dać upust kreatywności i stworzyć czegoś niezwykłego. A to przekłada się na zadowolenie naszych klientów.

Mały zespół,
wiele możliwości.

Jesteśmy małą grupką ludzi, którzy odnaleźli sposób na siebie.
Każdy z nas to inna historia, ale łączy nas wspólna pasja i kreatywne spojrzenie na świat.

Szymon

Specjalista ds. marketingu

Jestem perfekcjonistą, który uwielbia stawiać sobie nowe wyzwania. Dokładam wszelkich starań, by klient był w pełni zadowolony z moich realizacji i ogólnej współpracy.

Klaudia

Specjalista ds. wizerunku

Odpowiadam za sesje fotograficzne, prowadzę social media i dbam o spójność wizerunku klienta. W tej pracy pomagają mi zamiłowania artystyczne, które pielęgnuję w sobie od wielu lat.

Stawiamy na rozwój.

Ale to już wiesz. Nasza wiedza jest poparta wieloletnim doświadczeniem w branży i cały czas staramy się ją poszerzać. Dzięki temu możemy dostosować się jeszcze lepiej do obecnych trendów, a to przekłada się na wyniki naszych podopiecznych.

Porozmawiajmy.

Napisz do mnie, a wspólnie spróbujemy ustalić jakie działania będą najlepsze dla rozwoju Twojego biznesu.