#
# Klaudia Mojsak

Jak reagować na negatywne opinie i komentarze?

08 kwiecień 2021

Przy prowadzeniu własnego biznesu, którego jakikolwiek ślad znajduje się w Internecie - chociażby wizytówka Google, własna strona internetowa, konta na social mediach - musimy być świadomi, że jesteśmy wystawieni na możliwość oceny naszej działalności.

#
# Klaudia Mojsak

Mowa ciała - fakty i mity

19 luty 2021

Dzisiaj będzie wyjątkowo ciekawie, bowiem przewidziałam kolejny artykuł z serii: Mowa Ciała w biznesie. Wokół tego zagadnienia narosło wiele mitów i kontrowersji, i właśnie to będzie tematem posta. Sprawdźmy zatem, które popularne opinie i twierdzenia są fałszywe, a które okażą się prawdą.

#
# Klaudia Mojsak

Sesja wizerunkowa - czym jest i czy warto ją wykonać?

12 listopad 2020

Nadeszła jesień, która obfituje w przepiękne kolory na zewnątrz, a to sprzyja wielu sesjom fotograficznym w plenerze. Dziś chciałabym podjąć temat sesji wizerunkowej. Czym jest? Kiedy powinniśmy ją wykonać? Czy ma to jakiś sens, jeżeli większość potrzebnych fotografii możemy pobrać z Internetu?

#
# Klaudia Mojsak

5 zasad dobrej rozmowy telefonicznej

23 październik 2020

Zapewne zdajecie sobie sprawę jak ważną rolę odgrywa komunikacja z klientem. Jakość obsługi telefonicznej bezpośrednio wpływa na wizerunek firmy. Bagatelizowanie tej drogi kontaktu jest dużym błędem.

#
# Klaudia Mojsak

Mowa ciała w biznesie - wstęp

15 październik 2020

Założę się, że pojęcie mowa ciała lub język ciała nie jest Ci obce. W końcu psychologia jako nauka staje się coraz bardziej powszechna, używamy wiedzy z tego zakresu tak naprawdę w każdej dziedzinie życia.

#
# Szymon Mojsak

Czy logo firmy ma znaczenie?

26 lutego 2020

Własna działalność to ciężki kawałek chleba. Przygotowałem dla Was krótki artykuł, w którym dowiecie się czy konieczne jest posiadanie firmowego logo oraz jak powinno wyglądać.

#
# Szymon Mojsak

Strona internetowa czy fanpage – co wybrać?

27 stycznia 2020

Czy warto w dzisiejszych czasach tworzyć stronę internetową i płacić za jej utrzymanie? Zalet jest więcej niż kilka, ale zanim do nich przejdziemy spójrzmy jeszcze raz na to co oferują nam social media.

#
# Szymon Mojsak

Obowiązkowa strona internetowa dla spółki

16 stycznia 2020

Ustawa z dnia 30 sierpnia 2019 roku wprowadza kolejne zmiany w zakresie funkcjonowania spółek handlowych. Wprowadza ona w art. 5 k.s.h. nowy § 5, zgodnie z którym spółka akcyjna i komandytowo-akcyjna prowadzą własne strony internetowe.