#
# Szymon Mojsak

Elektroniczna rejestracja czasu pracy - dlaczego warto ją wprowadzić

11 października 2023

W dzisiejszych dynamicznych czasach tradycyjne metody ewidencji czasu pracy, takie jak ręczne karty obecności czy arkusze papierowe, odchodzą już do lamusa. Przedstawiamy kluczowe korzyści z elektronicznej rejestracji czasu pracy online, które zachęcą Cię do kroku w kierunku nowoczesności.

#
# Szymon Mojsak

Czym są wizytówki NAP czyli jak pozycjonować się lokalnie?

03 marzec 2021

NAP to wirtualna wizytówka firmy, której nazwa pochodzi od trzech angielskich słów – Name, Address, Phone. Taka wizytówka, zawierająca podstawowe informacje na temat przedsiębiorstwa, może być umieszczona w lokalnym serwisie lub katalogu stron internetowych.

#
# Szymon Mojsak

Google Tag Manager najpopularniejsze tagi i funkcje

12 grudnia 2020

Jednym z największych atutów Google Tag Managera jest dostępność i obsługa tagów wielu dostawców. Lista wspieranych integracji ciągle rośnie, dlatego dziś pokażę Ci najpopularniejsze tagi i funkcje Menadżera Tagów Google.

#
# Szymon Mojsak

Dlaczego warto używać Menedżera tagów Google?

26 listopada 2020

Menedżer tagów Google to narzędzie, bez którego współczesna analityka internetowa byłaby o wiele uboższa i o wiele mniej efektywna. Jeśli jeszcze jakimś cudem z niego nie korzystasz w codziennej pracy, ten tekst jest właśnie dla Ciebie. Dowiesz się z niego, dlaczego warto używać Google Tag Manager.

#
# Szymon Mojsak

Adwords - skróty i pojęcia

20 listopad 2020

W nawiązaniu do ostatniego wpisu dotyczącego reklamy Adwords dla początkujących, przygotowałem dla Was krótką ściągawkę najważniejszych pojęć związanych z reklamą w wyszukiwarce. Mam nadzieję, że ten krótki zbiór pojęć ułatwi Wam poruszanie się w świecie Adwords.

#
# Szymon Mojsak

Co to jest Facebook Piksel i dlaczego musisz go mieć

02 października 2020

Istnieje wiele sposobów wykorzystywania danych, które Facebook Pixel gromadzi na podstawie śledzenia użytkowników. Wszystko po to, aby jak najbardziej zoptymalizować swoją strategię marketingową w serwisie Facebook.

#
# Szymon Mojsak

Jak łatwo i za darmo tworzyć grafikę do social media?

13 maj 2020

Wszyscy jesteśmy wzrokowcami. Nie ma co ukrywać, że grafika pełni bardzo ważną rolę w dzisiejszych social media. Do jej tworzenia nie potrzebujecie wcale specjalistycznych narzędzi, wystarczy wam przeglądarka i Canva.

#
# Szymon Mojsak

Proste narzędzie do planowania treści w social media

05 maj 2020

Planowanie postów w social media stało się jeszcze prostsze. Dawniej publikacja na Instagramie wymagała od nas użycia zewnętrznych narzędzi. Facebook umożliwił to przy użyciu swojego autorskiego narzędzia – Creator Studio. Pokażę Ci jakie to proste!

#
# Szymon Mojsak

Jak radzić sobie z dokumentami

07 stycznia 2020

Kiedy o nich pomyślimy mamy pewnie przed sobą jeden wielki biurowy chaos. Z papierologią mamy styczność niemalże na co dzień, a praca z nią niestety nie należy do najprzyjemniejszych zadań. Przedstawię Wam więc mój sposób jak radzić sobie z dokumentami.