blog.

Zobacz nasze ostatnie wpisy i dowiedz się jak prowadzić swoją firmę by pozyskać klientów i stworzyć spójny wizerunek.

Co to jest Facebook Piksel i dlaczego musisz go mieć

21 wrzesień 2020

Istnieje wiele sposobów wykorzystywania danych, które Facebook Pixel gromadzi na podstawie śledzenia użytkowników. Wszystko po to, aby jak najbardziej zoptymalizować swoją strategię marketingową w serwisie Facebook.

Czytaj dalej

Czy logo firmy ma znaczenie?

26 lutego 2020

Własna działalność to ciężki kawałek chleba. Przygotowałem dla Was krótki artykuł, w którym dowiecie się czy konieczne jest posiadanie firmowego logo oraz jak powinno wyglądać.

Czytaj dalej

E-commerce w pigułce czyli jak zacząć sprzedaż w sieci?

13 lutego 2020

Skoro tu trafiłeś to zapewne wpadłeś na świetny pomysł na biznes i chciałbyś zacząć sprzedawać swoje produkty w sieci. Dobra decyzja! Przygotowałem dla Ciebie 5 prostych kroków, dzięki którym dowiesz się jak zacząć sprzedaż produktów w sieci.

Czytaj dalej

Jak radzić sobie z dokumentami

07 stycznia 2020

Kiedy o nich pomyślimy mamy pewnie przed sobą jeden wielki biurowy chaos. Z papierologią mamy styczność niemalże na co dzień, a praca z nią niestety nie należy do najprzyjemniejszych zadań. Przedstawię Wam więc mój sposób jak radzić sobie z dokumentami.

Czytaj dalej

Jak zautomatyzować social media?

20 stycznia 2020

Automatyzacja social media? Brzmi to świetnie! Social media to świetny sposób na marketing nie tylko firmy ale i naszego wizerunku. Dlatego warto przeanalizować co warto zautomatyzować by ułatwić sobie życie 🙂 Zanim jednak zaplanujesz wszystkie posty i oderwiesz się od nich całkowicie, warto spojrzeć na to wszystko z innej perspektywy.

Czytaj dalej

Obowiązkowa strona internetowa dla spółki

16 stycznia 2020

Ustawa z dnia 30 sierpnia 2019 roku wprowadza kolejne zmiany w zakresie funkcjonowania spółek handlowych. Wprowadza ona w art. 5 k.s.h. nowy § 5, zgodnie z którym spółka akcyjna i komandytowo-akcyjna prowadzą własne strony internetowe.

Czytaj dalej

Strona internetowa czy fanpage – co wybrać?

27 stycznia 2020

Wszyscy moi znajomi mają Facebook’a i Instagrama, nawet moja mama – no może poza kilkoma wyjątkami :). Czy warto więc w dzisiejszych czasach tworzyć stronę internetową i płacić za jej utrzymanie? Zalet jest więcej niż kilka, ale zanim do nich przejdziemy spójrzmy jeszcze raz na to co oferują nam social media.

Czytaj dalej

Porozmawiajmy.

Napisz do mnie, a wspólnie spróbujemy ustalić jakie działania będą najlepsze dla rozwoju Twojego biznesu.